אפשרויות לזכות בפרסים בישראל

בישראל קיימים לא מעט משחקים שונים המאפשרים למשתתפים להרוויח רווחים נאים במיוחד, משחקים אלו בעיקרם נמצאים תחת קורת הגג של "מפעל הפיס". בין המשחקים השונים ניתן למצוא כרטיסי גירוד שונים, טפסים לניחוש מספרי הגרלות, ניחושי ספורט שונים ועוד מגוון עצום של משחקים. ניתן להשתתף במשחקים אלו החל מגילאי שמונה עשרה, כאשר סכומי ההשתתפות נעים בין עשרות שקלים ועד למאה שקלים. כמובן שבמרבית המשחקים ככל שסכום ההשקעה בכל משחק עולה, כך גם אפשרות הזכייה עולה מוכפלת ולעיתים משולשת. ובמקום לבזבז את הזמן הפנוי במשחקים שאינם מכניסים כסף, הנה שורת משחקים בהם ניתן גם לזכות גם בפרסים שונים.

אפשרויות יומיות – משחקי צ'אנס ומשחקי ספורט

כאשר מדובר במשחקים נושאי פרסים בישראל, אי אפשר להתעלם משורת משחקי המזל הכוללים ניחושים של משחקי ספורט שונים. משחקים אלו נמצאים תחת קטגוריית משחקי "וויינר" ומאפשרים למשתתפים לנחש בסכומים שונים, החל מעשרות ועד למאות שקלים כאשר גובה היחס שבין התוצאה המיוחלת לבין הנתונים הסטטיסטיים היא שתקבע את סכום הזכייה. כך שככל שהיחס גבוהה יותר, כך ההימור גבוהה יותר ועלול להניב סכומים מכובדים. את הניחושים בווינר ניתן לשלב בין טפסים שונים, משחקים מהליגות המקומיות וגם משאר הליגות ברחבי העולם.

לצד משחקי הווינר קיימים גם משחקי הצ'אנס מבית מפעל הפיס, אשר משוחקים שבעה פעמים בשבוע ומעניקים לזוכים בין עשרות עד עשרות אלפי שקלים בחודש. משחקים אלו נשענים על ניחוש של קלפים שונים, הנקבעים בעזרת כדורי מזל ובכל סדרה ישנם ארבעה קלפים. ככל שסכום הניחוש עולה כך גם סכום הזכייה. ישנם גם שירותים שמבטיחים הגדלת סיכויי זכייה כגון סמארט.

משחקים עם פרסים גדולים

משחק הלוטו נחשב למשחק הפופולרי ביותר בישראל, הוא מוגרל כפעמיים בשבוע ביום שלישי ובמוצאי שבת והוא מגריל בין מיליוני שקל בכל הגרלה ולעיתים גם הצטברות של סכומי זכייה. השתתפות במשחק מילוי של טופס לוטו כאשר יש לנחש כשיש מספרים, ומלבד זאת קיימים עוד שיטות מילוי המכפילות או מחזקות את סיכוי הזכייה או את סכומי הזכייה. כך או כך משחק זה מגריל מידי שנה לא מעט מיליונרים חדשים בישראל ונחשב לבין הפופולריים כיום.