פירות קפואים בזול

בשנים האחרונות חזרו הפריות אל קדמת הבמה וכיום ניתן להנות מהם דרך מגוון תבשילים, שייקים, עוגות ועוד סוגים שונים של מאכלים או שתייה. אפשר להצביע על המגמה הטבעונית בעולם או על אג'נדה ירוקה המנסה לשמור על הבריות השונות, אך מלבד הפן הבריאותי של הפירות ישנה תעשייה שלמה העומלת בכדי להפוך את אותם פירות לזמינים. אחת מהן ואולי החשובה עבורן היא לא אחרת מתעשיית הפירות הקפואים, המאפשרת כיום לא רק זמינות גבוהה של פירות גם לא בעונה שלהם, אלא גם למגוון רחב של פירות בריאים ומעולים עם ערכים תזונתיים שלא נמצא בשום מזון אחר וכמובן שהיתרון הוא שפעמים רבות ניתן לקנות פירות קפואים בזול.

הסגולות של פירות קפואים

פירות וירקות נחשבים למזונות אשר מועילים לגוף האדם לא רק בשימור המערכת הכללית אלא גם על החלמה שלו. את היתרונות אפשר לראות(או להרגיש) החל ממערכת העיכול ועד למערכת הדם שם פירות החל ממנגו ועד לבננה או פטל, מצליחים לשמור על הקיבה מפני חומציות מוגברת או לעזור בשמירה על תאי העור כמו אפרסק ומנגו. אך בשנים האחרונות נעשו גם לא מעט מחקרים סביב הפירות הקפואים ושם גילו כי הערכים התזונתיים שכל כך חשובים לנו ולפירות שאותם אנו צורכים, לא רק שאינם יורדים במהלך השמירה שלהם כקפואים אלא אפילו מצליחים להכפיל את עצמם ולהפוך לבריאים יותר!

פירות מומלצים ומה להפיק מהם

כל רופא או דיאטטיקן יעידו כי כל הפירות מומלצים וכל גם כל הירקות, אך ישנם טעמים מסוימים שלא כולם אוהבים בדיוק כמו שאת קפה הבוקר חלק ישתו כך וחלק ישתו אחרת. אך פירות קפואים מספקים מגוון כל כך רחב שיכול לעיתים לבלבל, לכן ישנם פירות כמו מנגו, בננה, תות, פאטיה, פירות יער ועוד מגוון אשר יכולים לא רק להיות בריאים עבור הגוף אלא גם מעולים בטעמם! מפירות אלו בין היתר ניתן להכין גם מגוון רחב של מאכלים החל מעוגות בטעמים שונים, שייקים סחוטים מעולים ובריאים, ריבות טעימות וכמובן גם קמפוטים למטיבי לכת. מלבד זאת את הפירות הקפואים ניתן להזמין כיום בצורה מקוונת או פיזית, בצורה קלה ומהירה.